29.11.2023 - Adventný koncert s punčom a občertsvením

29.11.2023 - Adventný koncert s punčom a občertsvením

Privítajte advent spolu s nami v kaštieli Voderady. Srdečne vás pozývame na Adventný koncert s punčom a občerstvením.

Kedy: v stredu 29.11.2023 od 18:00 do 20:00 hod. 

Kde: v GOYA VITALITY HOTEL v kaštieli Voderady

Cena lístka je 28 eur / os. a zahŕňa:

  • Adventný koncert v podaní speváčky Kataríny Molnárovej Letovancovej, klaviristu, dirigenta a skladateľa Tomáša Köppla, violončelistky Soni Žigmundovej a muzikanta Martina Molnára.
  • Adventný punč a občerstvenie od nášho šéfkuchára Petra Bracha.
  • Možnosť nahliadnuť do vybraných zrekonštruovaných priestorov kaštieľa Voderady.

Lístky si môžete zakúpiť do 27.11.2023 na:

  • bhumenikova@bohdal.sk
  • +421 908 829 472
  • Radi vám pripravíme a e-mailom pošleme darčekovú poukážku, ktorú môžete venovať.

Dress code: Semi-Formal

Predpokladaný časový harmonogram:

  • 18:00 - 19:00: Adventný koncert v novo-zrekonštruovaných priestoroch Piano Nobile.
  • 19:00 - 20:00: Adventný punč s občerstvením od nášho šéfkuchára Petra Bracha, možnosť nahliadnuť do vybraných zrekonštruovaných priestorov kaštieľa Voderady (nezahŕňa komentovanú prehliadku kaštieľa).

Adventný koncert

Informácie o účinkujúcich:

Katarína Molnárová Letovancová

Speváčka hudobnej skupiny Lily Veil a Gemini, členka tanečnej skupiny 2Dance. Spevu a tancu sa venuje od útleho detstva. Na svojom konte má stovky odohraných / odspievaných koncertov v rámci rôznych hudobných podujatí ako aj samostatných koncertov. Zároveň pravidelne organizuje vianočné koncerty v meste Trnava. Posledné dva ročníky vznikli v spolupráci s klaviristom, dirigentom a skladateľom Tomášom Köpplom a Orchestrom Harmónia.

Tomáš Köppl

Absolvent kompozície a dirigovania na Konzervatóriu v Bratislave a VŠMU. Venuje sa hudbe rôznych žánrov a pôsobí ako skladateľ, dirigent, klavirista a pedagóg.

Soňa Žigmundová

Hudbe sa venuje od detstva. Svoje začiatky venovala štúdiu hry na klavíri neskôr violončelu, ktoré vyštudovala na Konzervatóriu v Bratislave. V súčasnosti pokračuje v štúdiu hry na violončelo v 3. ročníku na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Aktívne sa venuje nielen sólovej hre, ale taktiež komornej a orchestrálnej.

Martin Molnár

Venuje sa gitare od svojich 6 rokov. Započal svoju hudobnú kariéru na ZUŠ Mikuláša Schneidera–Trnavského v Trnave. Po nájdení vášne pre hudbu založil svoj autorský projekt, kapelu Family Friend, s ktorou majú na konte jeden album a zopár singlov. Je tiež súčasťou kapely hrajúcej írsku hudbu Gemini. Môžete ho poznať aj ako DJa a producenta elektronickej hudby, v kluboch vystupuje pod pseudonymom Ghostly Silent. Tento rok sa pridal aj k trnavskej indie garage kapele Ychabods, s ktorou vystupoval aj na festivale Pohoda.

*Zmena programu je vyhradená. Sledujte www.kastielvoderady.sk.

**Na podujatí sa budú vyhotovovať  fotografické zábery, resp. audiovizuálny záznam.

***Organizátor: Bohdal s.r.o., Levočská 1/2101, 851 01 Bratislava - Petržalka. IČO: 47 410 531, DIČ: 2023921955, IČ DPH: SK2023921955

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím