Piknik v parku kaštieľa Voderady: ako sme oslávili Medzinárodný deň detí

Piknik v parku kaštieľa Voderady: ako sme oslávili Medzinárodný deň detí

550 palaciniek, 2 000 porcií pukancov a 200 medailí. Presne toľko sme rozdali malým návštevníkom na Pikniku v parku kaštieľa Voderady.  

Prvú júnovú sobotu sme spojili svoje sily: Obec Voderady, kaštieľ Voderady, voderadskí futbalisti, hasiči a ďalší dodávatelia, aby sme pre malých aj veľkých pripravili program pri príležitosti oslavy Medzinárodného dňa detí. Napriek prvotným obavám nám počasie vyšlo na jednotku. Podujatie Piknik v parku otvorili krátkymi príhovormi majiteľ kaštieľa Voderady, pán Pavel Bohdal a starostka Obce Voderady, pani Anita Gajarská. Nasledovali športové súťaže pod vedením voderadských futbalistov. Tí, ktorým sa do súťaženia nechcelo, si mohli pozrieť hasičské auto, zaskákať na skákacom hrade, zahrať ľudské človeče nehnevaj sa a pre každého bolo pripravené modelovanie zvieratiek z balónikov. Voderadskí futbalisti sa postarali aj o to, aby nikto z nás nebol hladný a pripravili guláš, cigánsku či grilovanú klobásku. Zástupcovia rodinnej firmy Šťavička sa zasa postarali o pitný režim a okrem kávy nechýbali ani domáce limonády. Príjemným osviežením počas horúceho popoludnia bola vodná „sprcha“ z hasičského auta. Čerešničkou podujatia bolo nielen odovzdanie medailí z rúk pani starostky pre každého, kto sa zapojil do súťaží, ale  tiež vystúpenie sokoliarov a speváka Martina Madeja, ktorý nás, ako moderátor, sprevádzal počas celého podujatia. Milí priatelia, ďakujeme veľmi pekne za váš záujem, účasť a skvelú atmosféru. Už teraz sa tešíme, keď sa stretneme na niektorom z ďalších podujatí.

Sme otvorení od 8.4.2024

OTVÁRACIE HODINY: REŠTAURÁCIA, KAVIAREŇ, LOBBY BAR

Pondelok - Utorok: zatvorené (na objednávku)

Streda: 12:00 - 20:00

Štvrtok: 12:00 - 20:00

Piatok: 12:00 - 20:00

Sobota: 12:00 - 20:00

Nedeľa: 12:00 - 20:00

UBYTOVANIE: OD PONDELKA DO NEDELE PO PREDOŠLEJ REZERVÁCII

Prečítajte si viac info o otvorení

 

 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím