Svadby na kľúč

Svadby na kľúč

SVADBA V KAŠTIELI VO VODERADOCH

Prežite svoj výnimočný deň v rozprávkovom prostredí Kaštieľa Voderady. Ponúkame vám komplexné svadobné služby na kľúč, ktoré premenia vaše sny o dokonalej svadbe na skutočnosť. Náš tím skúsených profesionálov sa postará o každý detail, od plánovania až po realizáciu, aby ste si mohli naplno vychutnať svoj veľký deň.

Elegantné priestory kaštieľa poskytujú jedinečnú kulisu pre vašu romantickú slávnosť, či už túžite po intímnej ceremónii alebo veľkolepej oslave. S našimi na mieru šitými službami vám pomôžeme vytvoriť svadbu, ktorá dokonale odráža váš osobný štýl a preferencie. Od výzdoby cez catering až po zábavu - o všetko sa postaráme s najvyššou pozornosťou k detailom a s ohľadom na vaše priania.

Nechajte sa uniesť čarom historického prostredia a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky v Kaštieli Voderady. Váš dokonalý svadobný deň začína tu - kontaktujte nás a spoločne vytvoríme svadobnú rozprávku, na ktorú budete spomínať celý život.

Reštaurácia a kaviareň

Otváracie hodiny

Pondelok - Utorok: zatvorené (na objednávku)

Streda - Nedeľa: 12:00 - 20:00 hod.

 

Naše najbližšie podujatia

20.7.2024 (sobota)

Letné prehliadky kaštieľa so sprievodcom

2.8. - 4.8.2024 (piatok - nedeľa):

Golfový víkendový pobyt

 

 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím