Základy Nordic Walking v kaštieli Voderady

Základy Nordic Walking v kaštieli Voderady

Počuli ste už o severskej chôdzi Nordic Walking? Jar je pre ňu ideálna. Príďte si ju vyskúšať do kaštieľa Voderady v sobotu 23. 4. 2022.

Nordic Walking alebo tiež severská chôdza je podobná tej obyčajnej. Vykonáva sa však s paličkami. Vďaka Nordic Walking si rozcvičíte celé telo, upravíte držanie tela, zlepšíte si kondíciu, spálite kalórie, a samozrejme, zlepšíte náladu. Nordic Walking je určený pre všetky vekové kategórie.

Ak ste Nordic Walking doteraz nevyskúšali, máte šancu napraviť to. Príďte na kurz Základy Nordic Walking do kaštieľa Voderady.

Kedy: v sobotu 23. 4. 2022 od 10:00 do 12:30 hod. 

Kde: v parku za kaštieľom Voderady

Čo si so sebou priniesť: športové oblečenie, športovú obuv, vodu, dobrú náladu a chuť športovať. Podujatie bude prebiehať v exteriéri, teda v parku za kaštieľom.

Vstup voľný, je však potrebné registrovať sa vopred.

Paličky vám budú, v prípade potreby, zapožičané.

Počet osôb je obmedzený na 20 účastníkov.

Registrácie:

Absolventi kurzu Nordic Walking u akreditovaného inštruktora s vlastnými paličkami sú vitaní. Prosíme však tiež o registráciu vopred.

11.10.2023 - Španielsky večer v kaštieli Voderady

Pozývame vás na nezabudnuteľný španielsky večer v GOYA Vitality Hotel v kaštieli Voderady s exkluzívnym koncertom a ochutnávkou španielskeho TAPAS od šéfkuchára Petra Bracha.

Kedy: v stredu 11.10.2023 od 18:00 do 21:00 hod. 

Kde: v GOYA VITALITY HOTEL v kaštieli Voderady

Prečítajte si viac info a rezervujte si lístok

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím