Deň otvorených dverí v kaštieli Voderady

Deň otvorených dverí v kaštieli Voderady

Začiatkom septembra, 4.9.2021, sme v kaštieli Voderady zorganizovali historicky prvý deň otvorených dverí spojený s prehliadkou zrekonštruovaných priestorov kaštieľa.

Nechýbal bohatý program pre malých aj veľkých v parku za kaštieľom či občerstvenie. Návštevníci tak mohli stráviť príjemný sobotný deň v kaštieli Voderady. Súčasťou dňa otvorených dverí bola, samozrejme, aj prehliadka doteraz zrekonštruovaných priestorov kaštieľa. Veľmi sa tešíme obrovskému záujmu o toto podujatie a veríme, že ani zďaleka nebolo posledné. 

Rekonštrukcia kaštieľa je financovaná z vlastných finančných prostriedkov a prostredníctvom projektu Obnova kaštieľa rodiny Zichy vo Voderadoch (akronym: ZICHY), číslo projektu: CLT01008. Financované z finančného mechanizmu EHP a štátneho rozpočtu SR.


 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím